שוגר דדי


זמנים קשים כלכלית. שיעור האבטלה הוא הגבוה ביותר שהיה בארצות הברית מאז השפל הגדול ו-COVID-19 רוקנו רבים מחשבונות הבנק שלנו. זו הסיבה שחלק מהאנשים מחפשים ג’נטלמן מבוגר שיעזור עם כספים אישיים, הידוע גם בתור שוגר דדי.

מה זה שוגר דדי?

לפי מילון אורבן, האתר הפופולרי לכל דבר בסלנג, שוגר דדי הוא “חבר שמגיע עם הטבות כספיות. מיטיבי לכת בשוגר יכולים לעזור לכסות את שכר הלימוד, החשבונות, ולעתים קרובות ליהנות מהענקת מתנות לשותפיהם”. (אנשים אחרים מחפשים נשים שיעזרו לכסות את הכספים שלהן, המכונה סוכר מאמא.) האדם שנמצא במערכת יחסים בהסכמה עם שוגר דדי או שוגר מאמא מכונה בדרך כלל תינוק שוגר. (כמו כל מערכת יחסים, הסדר של תינוק סוכר וסוכר דדי חייב להיות בהסכמה).
אולי אתם תוהים מה מרוויחים אבות שוגר מסוגים אלה של סידורים. כל מקרה הוא שונה, אבל עבור השוגר דדי, זה נוטה להיות על חברות ו/או מין. למרות שסקס אינו מרכיב חובה בסידור שוגר דדי/סוכר תינוק, לרוב הוא משחק תפקיד. לפעמים יש גם דינמיקה של חונך/חניך, שבה אבא מרגיש סיפוק על שעזר להדריך את תינוק הסוכר שלו לאורך החיים. (ישנן גם סיבות אחרות, שאותן הראיונות של שוגר דדי להלן יסבירו ביתר פירוט.)

מהם סוגי השוגר דדי?

כן, ישנן קטגוריות של שוגר דדי! ההגדרה של המילון העירוני מקטלגת את אבות הסוכר בשלוש קבוצות נפרדות על סמך כמה כסף יש לאבא ומוכן להוציא. בקצה הנמוך ביותר, יש את ה-Splenda Daddy. “הוא מבטיח להרעיף על בן הזוג מזומנים ומתנות, אבל לעתים קרובות הוא מוגבל על ידי הכנסתו”, אומרת ההגדרה. הבא הוא שוגר דדי הקלאסי, “שיש לו סכום מתוקצב של כספי סוכר שהוא מקצה לשותפו לסוכר על בסיס שבועי או חודשי”. ואז, יש את קרם היבול, הקרם דה לה קרם: האני דדי. “להכנסה שלו אין גבול, והוא יכול בקלות לתמוך במספר שותפי סוכר”.
אבל להשיג שוגר דדי זה לא הישג קל. ניסיתי לפני כמה שנים כשכתיבה עצמאית לא הכניסה את הכסף הגדול. (ספוילר: זה עדיין לא.) נרשמתי ל-SeekingArrangement, אחד האתרים, אם לא הפופולריים ביותר לפגוש שוגר דדי, ואוו, כמעט כל אבא בודד באתר היה הונאה. הם היו מבקשים פרטי חשבון בנק רגישים “כדי להכניס אותך לרשימת השכר שלהם”, או לפעמים הם ביקשו ממני ישירות כסף, ואמרו שאחרי שנתתי להם כסף, הם יכולים לתת בסופו של דבר להחזיר לי יותר כסף. (אה…)
עם זאת, קיימים אבות סוכר אמיתיים. דיברתי עם שלושה אבות בעילום שם (שמות שונים, גילאים אמיתיים ומיקומים) על איך הם הפכו לשוגר דדי ומה הם מחפשים בתינוק סוכר.

ג’ורג’, 56, מבוסס בלוס אנג’לס
אלפונסו, בן 54, מבוסס בסן פרנסיסקו
רוברט, בן 59, מבוסס בניו יורק

איך הפכת לשוגרר דדי?

ג’ורג’: “בסביבות שנות ה-30 המאוחרות/שנות ה-40 המוקדמות שלי, תדירות הבר והמועדון שלי כמעט נגמרה. תמיד נמשכתי לבחורים צעירים ממני אז התחלתי להגיב ולפרסם מודעות בקרייגסליסט. אז, Manhunt הייתה דרך קלה לפגוש בחורים צעירים וחמים מבלי לצאת ולהישאר בחוץ עד מאוחר. חיפשתי חברות והם חיפשו מזומן, אז זה היה win-win”.

מדוע הסתיימו הקשרים האלה?

ג’ורג’: “החלק הקצר יותר הסתיים כי הוא היה היחיד שסיפק את הצרכים שלו. אני לא סיפקתי אף אחד משלי. דיברנו על זה לעתים קרובות, אבל שום דבר לא השתנה עד שאמרתי, ‘די’. השני הסתיים כי הוא שיקר ושבר את הכללים של מערכת היחסים הפתוחה שלנו”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *