הכרויות דיסקרטיות


האם דייטים דיסקרטיים היא הבחירה הנכונה עבורך?

הביטוי “היכרויות דיסקרטיות” מעלה לעתים קרובות רעיון שלילי במוחנו שהועלה פעם אחת. ראשינו מצביעים מיד על עניינים אסורים או טאבו על פעילויות מחוץ לנישואין. עם זאת, היכרויות דיסקרטיות הן יותר מסתם הסתרת מערכות יחסים אסורות בדרך כלל – זה למעשה עוזר לאנשים עם טעמים ונסיבות ייחודיות לשלוט באופן מלא על החוויות שלהם.

כמה מערכות יחסים אינטנסיביות היו צריכים להיות מוסתרים מסיבות שונות. בין אם מדובר בזוגיות רומנטית, רגשית או חסרת כל קשר, אפליקציות היכרויות מסוימות מציגות היכרויות דיסקרטיות כתכונה מיוחדת – כדי לתת לחבריהן את החופש להתאים אישית את חווית ההיכרויות שלהם במלואה.

אם אתם מאלה שאולי ירצו לפנות לסמטת ההיכרויות הדיסקרטית אבל עדיין לא יודעים מאיפה להתחיל, הגעתם למקום הנכון. פירטנו עבורכם במאמר זה את כל מה שאתם צריכים לדעת על היכרויות דיסקרטיות.

מה זה היכרויות דיסקרטיות?

ישנן מגוון סיבות מדוע אנשים עשויים לרצות ללכת לאפליקציות דיסקרטיות בעת היכרויות מקוונות. ישנם כמה מחקרי התנהגות אנושיים המצביעים על האופי הפוליגמי של בני אדם.

זה לא יוצא דופן בזמנים מודרניים אלה להכיר כמה זוגות שבוחרים במערכת יחסים פתוחה ואפילו נישואים. יש זוגות שעושים זאת כמעין פשרה לנסיבות הייחודיות למדי שלהם. אנשים מנהלים את העניינים האלה אבל בוחרים לשמור את זהותם מוסתרת אם הם לא רוצים להתחייב.

אבל איך יודעים אם האפליקציה מתאימה לקטגוריית היכרויות דיסקרטיות? הנה כמה אינדיקציות:

היא מעריכה פרטיות יותר מכל
מצא בן/בת זוג לשוחח, לבלות ולהתחבר איתו, מבלי לחשוף את חייך האישיים. אתה לא צריך לחשוש כדי לצאת לדייט ולחיות חיים כפולים באינטרנט מכיוון שהאפליקציה תדאג לפרטיות שלך ותפריד את חיי ההיכרויות שלך באינטרנט.

מערכות יחסים מבוססות לרוב על הבנה הדדית ללא חיבורים
אתה לא צריך לשאול שידוך מה הם רוצים בכל פעם; לאנשים שמצטרפים לאפליקציות היכרויות דיסקרטיות תהיה אותה מטרת מערכת יחסים ללא קשרים כמוך. זה מקצץ כמות עצומה של זמן חיפוש בהשוואה לאפליקציות היכרויות כלליות שמבטיחות לך המון דברים – מערכות יחסים, דייטים, חיבורים ועוד. אם תבחר להיות באפליקציית היכרויות דיסקרטית, אתה תהיה מוקף באנשים בעלי דעות דומות כך שהאתגר היחיד שנותר הוא לחפש את האדם שירצה לעשות את זה איתך.

רק אתה צריך לדעת את זה (טוב, לרוב האנשים לפחות)
היכרויות דיסקרטיות אומר שרק אתה צריך לדעת את זה, אז יש לו חבורה של תכונות “מסתירות” מצוידות. אתה יכול להתאים אותו כדי “להסתיר” את עצמו כך שרק אתה תדע שהוא מותקן בטלפון שלך. תכונות ייחודיות נוספות הן יציאה אוטומטית לאחר זמן מה של חוסר פעילות. אז כשמישהו בודק את המכשיר שלך ושכחת להתנתק, הסוד שלך בטוח.
אנשים נשואים שרוצים קצת כיף אקזוטי מגיעים לכאן כל הזמן. בצד השני יש רווקים שמחפשים אנשים נשואים בוגרים שרוצים לפלרטט או יותר. למרות זאת. זה לא תמיד קשור לעניינים.

נישה זו מתאימה לצרכים של אנשים שצריכים לצאת לדייט פרטי. לדוגמה, ישנם הומואים דיסקרטיים שעדיין לא מוכנים לצאת, אבל רוצים לחגוג את המיניות שלהם באמצעות האפליקציות האלה. אפליקציות היכרויות דיסקרטיות מיוחדות קיימות למי שזקוק לה, וישנן מספר אפשרויות הקיימות בשוק כעת!

היתרונות של הכרויות דיסקרטיות

היכרויות דיסקרטיות הן פשוטות והדרך הטובה ביותר עבורך לצאת לדייט אם אתה עדיין נשוי. זה מרחיק אותך מהמון צרות שבדרך כלל היית מעורב בהן אם אתה משתמש באתרי היכרויות רגילים בזמן שאתה עדיין קשור בקשר חוקי. מלבד אלה, לנישה יש הרבה תכונות מועילות שיכולות להתאים לצרכי ההיכרויות הנוכחיים שלך. הנה כמה מהם:

אתה יכול להפריד בין החיים האישיים והפרטיים לפלרטט באינטרנט

האם אפליקציות היכרויות גורמות לך לחרדות כי אתה חושש שמישהו שאתה מכיר בחיים האמיתיים עלול איכשהו להתאים איתך? זה קרה כל כך הרבה פעמים בעבר, וזה יכול להיות אחד הדברים הכי מביכים שיכולים לקרות לך. ובכן, הסר את הפחד הלא הגיוני הזה מהראש שלך אם תתחיל לצאת בדיסקרטיות.

אתה לא צריך להסתיר את הטלפון שלך

אפליקציות היכרויות דיסקרטיות הן השותפים שלך לפשע – ובכל דרך אפשרית. אתה לא צריך להסתיר את הטלפון שלך בחשדנות, רק כדי להיתפס בגלל ההתנהגות המוזרה הזו פתאום. לרוב אפליקציות היכרויות דיסקרטיות יש את התכונה להסתיר, והן לעולם לא יחשפו אותך באמצעות התראות. רוב האפליקציות מופיעות גם כחשבונות רגילים בדף חשבון הבנק שלך. זה יהיה כאילו זה מעולם לא היה קיים, ואתה בוחר את הזמן שבו זה עובד; איך זה עובד.

זה יכול לשמור על הזהות שלך מוסתרת עד שתהיה מוכן לחשיפה הגדולה

יש אנשים שבוחרים להסתיר את זהותם לאדם איתו הם יוצאים עד שהם בטוחים שהקשר יתקיים. זו, ללא ספק, הדרך הטובה ביותר לשמור על מערכת יחסים בצד הקז’ואלי של הדברים. אז אתה יכול לצאת מזה בקלות בכל זמן שתרצה מבלי לדאוג יותר מדי על מסובך

מי מצטרף לאתרי הכרויות דיסקרטיים?

כל אחד יכול להצטרף לפלטפורמות היכרויות דיסקרטיות, אבל אליהם מצטרפים בעיקר אנשים שרוצים לשמור בסוד את ענייני ההיכרויות שלהם באינטרנט. לפלטפורמות האלה מצטרפים במיוחד אנשים שמחפשים עניינים מהבילים, אבל הם לא האנשים היחידים שתמצאו כאן.

אנשים נשואים שרוצים ליהנות

פלטפורמות היכרויות דיסקרטיות נעשות בעיקר כדי לספק את הצרכים של אנשים נשואים שרוצים לחפש רומן. אפליקציית ההיכרויות הדיסקרטית הזו לאנשים נשואים מתאימה לצרכים שלהם עם כמה תכונות מהנות במיוחד לאתחול. כמובן, האפליקציה או האתר מוודאים שהיחסים בין החברים שלהם הם בהסכמה מלאה ושאף אחד לא מנוצל לרעה בפלטפורמות שלהם.

רווקים שמחפשים הרפתקאות מחוץ לנישואין

כמה רווקים שואפי הרפתקאות שיש להם טעם להתרגשות מחוץ לנישואין נוהרים גם הם לפלטפורמות האלה. רווקים ורווקות מוצאים לעתים קרובות בן זוג נשוי בפלטפורמות הללו שבהן הם יכולים ליצור מערכות יחסים ללא קשר. הם מעדיפים לעשות את זה דרך אתרי היכרויות דיסקרטיים למבוגרים כי הם יכולים לצאת מזה בקלות בלי יותר מדי השלכות מאשר כשהם עושים את זה בתוך המעגל החברתי שלהם.

הומואים דיסקרטיים

היכרויות דיסקרטיות עם הומואים היא גם אחת הסיבות לכך שנישת האפליקציה הזו הייתה קיימת. יש כמה גברים ונשים הומוסקסואלים שמחפשים הנאה רומנטית ומינית אבל עדיין לא מוכנים לצאת מהארון – טוב, עדיין לא. יש להם את הסיבות שלהם לבחור לעשות זאת ומספר אפליקציות מזהות את הסיבות הללו ולכן הם בנו עבורם מרחב מקוון שבו הם יכולים סוף סוף להיות עצמם מבלי לחשוף את זהותם.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *