הקריירות הטובות ביותר בתשלום בספורט

עבור רבים, קריירות ספורט הן חומר של חלומות, כאשר אין ספור ילדים ומבוגרים שואפים לקריירה כספורטאי מקצועי. למרות שהדרישות הפיזיות של אתלטיקה מקצועית הן עזות, כך גם התמורה, כאשר שחקנים בתחומים רבים ממוצעים במשכורות גבוהות במיוחד.

לאילו ליגות ספורט משלמים הכי הרבה? בעוד שהמונח “אתלט מקצועי” מעלה לעיתים קרובות רעיונות של שחקני כדורסל, כדורגל, הוקי וכדורגל, ספורטאים מובילים בענפי ספורט בודדים כגון גולף, מרוצי סוסים, טניס, מסלול שדה, התעמלות ומירוצי רכב יכולים גם הם לייצר הכנסות גדולות ו עסקאות אישור משתלמות.

יש הרבה קריירות מרוויחות רבות מחוץ למגרש, מגרש בית משפט או משטח, כמו למשל עבודה בניהול ספורט או כמשווקת ספורט, סוכנת, רופאה, שדרנית ועוד. הנה רשימה של כמה מהעבודות המשתלמות ביותר בענף הספורט.

שחקן כדורסל מקצועי

התחרות כשחקן כדורסל מקצועי כוללת הרבה יותר ממשחק במשחקים מתוזמנים. שחקנים מצליחים מקפידים על משטרי אימונים ומשקולות קפדניים כדי להשיג את ההתניה הטובה ביותר הדרושה לביצועים תחרותיים במשחקים מהירים.

שחקנים מתאמנים באופן קבוע עם הצוות שלהם ועובדים על כישורי קליעה אישיים וטיפול בכדור בכוחות עצמם. עונת התאחדות הכדורסל הלאומית (NBA) כוללת 82 משחקי עונה רגילה וכן מספר סבבי פלייאוף לקבוצות מנצחות, כך שהשחקנים נתונים לשגרת נסיעה מאתגרת בנוסף לדרישות הגופניות של הספורט.

על פי כדורסל רפרנס, שחקני ה- NBA ירוויחו משכורת ממוצעת של 7,422,823 דולר בשנים 2018-19, מה שהופך אותם לספורטאים בעלי השכר הגבוה ביותר. רשימות ה- NBA כוללות פחות שחקנים מקבוצות בייסבול וכדורגל, מה שמאפשר לזכיינות להקדיש יותר משאבים לגיוס שחקנים. שחקנים בדרך כלל חותמים על חוזים מובטחים כך שגם אם הם נפצעים או נחתכים מקבוצה, הם עדיין מקבלים את הפיצוי שלהם.

השחקנים המובילים בליגות הכדורסל הבינלאומיות הבולטות במקומות כמו ספרד, יוון, איטליה, סין וארגנטינה זוכים גם למשכורות גבוהות העולות על מיליון דולר, אם כי השחקן הממוצע מקבל פיצוי נמוך בהרבה.

שחקן בייסבול מקצועי

שחקני בייסבול מליגת העל הגדולה (MLB) מצליחים יישמו תוכניות אימונים קפדניות מחוץ לעונה כדי לשפר את הכוח והגמישות. עונת ה- MLB מכילה 162 משחקים, כמו גם כמה סבבי פלייאוף, כך ששחקנים חייבים להתמודד עם לוח נסיעות מיסוי. מומחים רבים מאמינים כי מכה בבייסבול היא אחת המשימות הקשות ביותר בספורט, המחייבת שחקנים לתרגל את כישורי החבטה שלהם כדי לשמור על יתרון ללא הרף.

שחקני ה- MLB עמדו על משכורת שנתית של 4.52 מיליון בשנת 2018. בגיבוי איגוד חזק, השחקנים ניתנים לביטחון של חוזים מובטחים ותוכנית פנסיה נדיבה. רוב שחקני הבייסבול המקצועיים בארצות הברית משחקים באחת מיותר מ -240 קבוצות ליגה קטנות.

הם מקבלים פיצוי נמוך בהרבה, בין $ 1,000 – $ 3,000 לחודש, ללא שום ערובה כי הם אי פעם יגיעו לקבוצת הליגה הגדולה. עם זאת, 100 השחקנים המובילים שגויסו מהקולג ‘או מהתיכון מקבלים בונוסים שנעים בין 500,000 $ לשני מיליון דולר.

שחקן הוקי מקצועי

על שחקני הוקי מקצוענים לשמור על רמות התניה גבוהות כדי להתחרות במשחקים שלעתים קרובות מאוד מחייבים מיסים פיזיים, אפילו קרביים. בשנים האחרונות, דרישות התנאי מחוץ לעונה עלו לשחקנים לעמוד בלוח זמנים 82 מפרך ומספר סבבי פלייאוף. מיומנויות החלקה, טיפול בפאקים וירי משוכללות בתרגילי אימון.

המשכורות הממוצעות לשחקנים בקבוצות NHL שונות נעו בין 2.35 מיליון ל -3.67 מיליון, בין השאר בשל גודל הסגל הקטן יחסית של 23 שחקנים וחלוקת הכנסות של 50-50 בין הבעלים לשחקנים.

רוב שחקני ההוקי המקצוענים בארצות הברית ובקנדה משחקים באחת ממעל 150 קבוצות הליגה הקטנות. הם מקבלים פיצוי בשיעור של 40,000 עד 90,000 $ בשנה בהתאם לרמת הליגה הקטנה.

שחקן כדורגל מקצועי

שחקני הליגה הלאומית לכדורגל (NFL) עוסקים באחד מענפי הספורט הפיזיים ביותר, בהם ספורטאים מתנגשים במהירות גבוהה. אסטרטגיה בכדורגל עולה על מרבית ענפי הספורט האחרים במורכבותם. על השחקנים ללמוד ולשלוט בספרי הפעלה נרחבים כדי להתכונן למספר עצום של מצבי משחק פוטנציאליים. נפגעות נפוצות, והשחקנים מבלים זמן ניכר בפיזיותרפיה ובמסגרות טיפוליות אחרות כדי לתקן את הנזק.

תשומת הלב האחרונה התמקדה בפגיעות מוחיות טראומטיות, ו- NFL הציבה מגבלות על מגע שחקנים במהלך אימונים. האורך הממוצע של הקריירה של שחקן ב- NFL הוא ללא ספק הקצר ביותר מכל ענפי הספורט הגדולים, כ -3.5 שנים בלבד.

אף על פי ש- NFL הוא הספורט הפופולרי והמכניס ביותר באמריקה, שחקני ה- NFL מקבלים פיצוי ברמה נמוכה בהרבה מאשר ענפי ספורט גדולים אחרים. השכר הממוצע לשחקני NFL בקבוצות שונות נע בין 2.07 מיליון ל -2.99 מיליון ב -2017 / 18.

סגל הכדורגל גדול בהרבה מספורט אחר, ובסך הכל 53 שחקנים, ולכן יש לחלק את כספי השכר בין מספר חברי צוות. חוזי ה- NFL אינם מובטחים מעבר לעונה הנוכחית, כך שקבוצות יכולות לקצץ שחקן שכישוריו פחתו מבלי להעניק פיצוי.

שחקנים מקבלים בדרך כלל בונוסי חתימה מובטחים שאינם ניתנים להחזר. המכללות משמשות כליגות המשנה לכדורגל, כך שרוב המשרות בתשלום הן ב- NFL או בליגת הכדורגל הקנדית.

שדרן ספורט

שדרני ספורט מכריזים על אירועי ספורט חיים ומספקים פרשנות וניתוח של קבוצות וספורטאים. הם נערכים לשידורים על ידי מחקר ולימוד של ביצועיהם של ספורטאים, כמו גם סיפורים בעלי עניין אישי.

הופעתן של רשתות טלוויזיה ורדיו ספורטיביות כמו ESPN, Fox Sports ו- NBC Sports יצרה הזדמנויות למארחים בתוכניות שיח ספורטיביות כמו גם בשיאי ספורט ושידורי חדשות. מארחים מצליחים מפתחים מגמות מעניינות ואישיות ספורט עכשווית ולעתים קרובות מכניסים אלמנט הומור לשידוריהם.

עשרת שדרני הספורט המובילים מרוויחים מעל 5 מיליון דולר בממוצע (2017). הרוב המכריע של שדרני הספורט מקבלים פיצויים צנועים יותר בזמן שהם עובדים בתפקידים פחות בולטים, ומרוויחים בממוצע 106,080 דולר בשנת 2017, על פי הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה.

מְאַמֵן

התפקידים והתמורה למאמנים משתנים מאוד לפי רמת התחרות (למשל, בית ספר תיכון, מכללה, ליגה מינורית, מקצוען) והספורט המסוים. מאמנים מארגנים מפגשי תרגול כדי לפתח או לחזק מיומנויות ואסטרטגיות. הם מנתחים גם את נקודות החוזק והחולשה של היריבים וכיצד הם מתאימים לקבוצה שלהם ומתכננים תוכניות משחק כדי לייעל את הביצועים.

הם מניעים שחקנים ומעודדים ספורטיביות והישגים לימודיים. מאמנים ראשיים בוחרים, מכשירים ומפקחים על עוזרי מאמן. מאמנים במכללות נוסעים כדי לגייס לקוחות פוטנציאליים בתיכון כדי לשפר את הכישרון בצוות שלהם.

25 המאמנים המובילים במכללות מרוויחים 5 מיליון דולר בממוצע ולעתים קרובות יש עסקאות תמיכה משתלמות בצד. אפילו מאמן ה- NCAA בעל השכר הגבוה ביותר מרוויח מעל 500,000 $. מאמני המקצוענים המובילים הרוויחו לעיתים קרובות יותר מ -5 מיליון דולר בשנת 2017.

מאמנים במכללות ובתיכונים קטנים יותר מרוויחים פחות משמעותית. על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה, מאמנים וצופים מרוויחים בממוצע 64,180 דולר בשנת 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *